Internetový obchod (Eshop EasyPage)

Internetový obchod EasyPage

Internetový obchod

Podrobné informace o systému EasyPage naleznete na produktovém webu EasyPage.

Implementace profesionálního internetového obchodu je většinou považována za zdlouhavou, složitou a velmi nákladnou činnost. Není tomu tak. Profesionální, ale zároveň uživatelsky jednoduchý e-shop můžete zprovoznit na Vašem webu, pomalu co by proutkem mávnul. V propojení s naším CMS systémem umožňuje internetový obchod rychlou a efektivní správu Vašich produktů a zákazníků.

Provozování internetového obchodu již dávno neznamená pouhé prodávání čehosi na internetu. E-commerce řešení od nás Vám umožní kromě samotného prodeje i značné zjednodušení administrativy, projede, možnost propojení s Vaším účetním SW a v neposlední řadě i zefektivnění firemních procesů. Jsou-li Vaše produkty nebo služby takové povahy, že je možné je na Internetu nabízet, prodávat a následně dodat, není nejmenšího důvodu tak nečinit.

Samotná realizace internetového obchodu, tj. online katalog, systém akceptace on-line plateb i pomocí karet, administrační systém pro sledování a vyřizování objednávek, je jednodušší, než by se Vám mohlo zdát.

 

Zeptejte se nás a my Vám prozradíme, jak může být pro Vás e-commerce úspěšný.

 

Nabízené moduly E-shopu EasyPage

Podrobné informace o systému EasyPage naleznete na produktovém webu EasyPage.

Stejně jako CMS systém je internetový obchod rozdělen do několika modulů, které lze libovolně de/aktivovat

  • Jádro systému - základní prvek systému, obsahuje mohutnou administraci a je odpovědný za rychlost, bezpečnost a rozšiřitelnost.
  • Zboží/výrobci - zboží, obrázky zboží, parametry, výrobci, oddělení, expediční doby, záruční doby, skupina marže, marže na oddělení, recyklační poplatky, autorské poplatky, nejprodávanější zboží, akční zboží, nejsledovanější zboží, dealerské skupiny, košík, související zboží.
  • Marketing - hlídací pes, aktuálně dnes, množstevní slevy, diskuze, recenze, mapa stránek.
  • Zákazníci - zákazníci, hromadný tisk adres, zapomenuté heslo, zákazníci, exporty pro vyhledávače zboží, objednávky, faktury, reklamace.
  • Vyhledávání - dle výrazu, dle kódu, dle ceny, dle výrobce, dle parametrů.

Redakční systém (CMS EasyPage) Začátek stránky Vnitrofiremní IS (Intranet)