Internetové aplikace

Internetové aplikace

Internetové aplikace

Internetová aplikace je, zjednodušeně řečeno, kdykoliv dostupný, on-line běžící program. Může jít o dynamický web, publikační systém, e-shop, intranet, diskuzní fórum, bankovní portály, rezervační systémy, aj. Naprogramovat lze v podstatě cokoliv. Pro univerzálněji používané aplikace jsme vytvořili samostaně běžící verze, které slouží jakovýchozí bod pro detailní přizpůsobení klientovi.

Jakýkoliv internetová aplikace dodaná od nás splňuje a dodržuje tyto předpoklady:

  • Je bezpečná - na bezpečnost dáváme veliký důraz a snažíme se tak maximálně bránit tomu, k čemu je Internet často zneužíván.
  • Je uživatelsky přehledná - aplikaci přizpůsobujeme požadavkům zákazníků a ne neopak.
  • Je rychlá - využíváme moderní technologie a zkušenosti nabyté na dřívějších projektech.
  • Je spolehlivá - pomocí ověřených postupů a detailně odzkoušeného technologického zázemí eliminujeme výskyt chyb na minimum.
  • Je vytvořená profesionály ze společnosti E-solutions, s.r.o.
  • Je zdokumentovaná - i po zaškolení mají uživatelé k dispozici přehledný návod pro práci s aplikací.

 

V krátké době dokážeme dodat jakoukoliv internetovou aplikaci postavenou přesně na míru Vašim potřebám a požadavkům.

 

Internetové aplikace mohou být provázány s internetovou prezentací. Není to ovšem nutnou podmínkou a proto Vám můžeme vytvořit zcela specifickou aplikaci na klíč, která bude splňovat přesně Vaše představy. Vždy pokud se jedná o zakázkové aplikace, provádíme důkladnou analýzu stávající datové základny zákazníka a přesné vymezení funkčnosti a návaznosti na stávající systémy. Pro bližší informace nás stačí kontaktovat

Začátek stránky Internetové aplikace