IT služby

IT služby

IT služby

Zajišťujeme profesionální služby v celé oblasti IT (HW, SW, network). Našim cílem je bezproblémový provoz Vašeho IT parku, čehož se snažíme dosahovat nasazováním kvalitních komponent, pravidelnou kontrolou, precizním a spolehlivým dohledem, sledováním maximální bezpečnosti a předpokládáním budoucích stavů Vašeho IT.

 

Ceník IT služeb

Není-li domluveno nebo uvedeno jinak, platí se za služby IT technika dle následující tabulky:

Hodinová sazba technika: !! SLEVA !! 750 650 Kč / hod
Výjezd servisního technika v Praze: 300 Kč / výjezd
Výjezd servisního technika jiná lokalita: 8 Kč / km

(ceny bez DPH 21%)

 

Jsme schopni pro Vaši firmu dodat jak cílenou jednorázovou IT konzultaci, tak naplánovat, řídit a zrealizovat projekt celého Vašeho IT parku včetně implementace podpůrných softwarových nástrojů.

 

IT služby zahrnují

  • IT audit - zanalyzujeme Váš stávající IT park a sdělíme Vám v jakém je stavu, příp. jaké kroky je vhodné (nebo nutné) provést.
  • Návrh a výstavba sítě - i ta nejmenší firma vyžaduje spolupráci více počítačů v rámci firmy. Zajistíme návrh i realizaci Vaši podnikové sítě s důrazem na maximální bezpečnost a použitelnost.
  • Profesionální zálohování - Vaše data by měla být pravidelně zálohována pro zamezení toho nejhoršího - ztráty Vašich dat v případě poruchy. Nabízíme jak jednoduché řešení zálohování pro pár stanic tak komplexní pro celou Vaši síť.
  • Pravidelná údržba sítě - neudržovaný IT park je pro každou firmu zaručená bezplatná vstupenka do problémů. Vykoupení z těchto problému je pak mnohdy mnohem dražší než kdyby si firma nechávala svůj IT park pravidelně udržovat.
  • Školení uživatelů - učený z nebe nespadl. My to víme a nevyžadujeme od našich zákazníků profesionální znalosti na úrovni IT, od toho jsme tady my. Chcete-li si ale nějaké odborné znalosti IT osvojit, není problém. Máme pro Vás profesionály ve svém oboru, kteří Vás do tajů rádi zasvětí.
  • Podpora na telefonu - v rámci servisních služeb nabízíme i možnost vzdálené podpory buď přes telefon, email nebo speciální SW umožňují přistupovat na Váš počítač vzdáleně.
  • Řešení problému IT - žádné IT se neobejde bez problémů (bohužel). Nastane-li ale ve Vašem IT parku nějaký problém, vždy se snažíme o jeho co nejrychlejší a nejméně "bolestivé" odstranění.
  • Nejvhodnější připojení k internetu - navíte si rady, jak připojit Vaši podnikovou síť k Internetu? Které připojení je pro Vás nejvhodnější v poměru cena/výkon/dostupnost? Nechte to na nás.
  • Dodávka hardware a software - zajistíme dodávku nových IT komponent ať již z důvodu nákupu nových zařízení nebo obnovy Vašeho stávajího IT parku.
  • Dodávka spotřebního materiálu - některé prvky IT (převážně tiskárny a jiné komponenty) vyžadují pravidelné zásobování spotřebním materiálem. Tuto starost můžete přenechat nám.

Začátek stránky IT služby