Kariéra

Kariéra ve společnosti

Jsme dynamická, mladá firma, která svých kvalitních výsledků dosahuje díky svým kvalitním lidem. Pokud máte pocit, že jste také tak kvalitní, máte-li chuť něco dokázat a poznat atmosféru mladé prosperující firmy, připojte se k nám!

Pokud vás zajímá práce u nás, prohlédněte si právě nabízené pozice:

Koho hledáme?

Hledáme profesionály ve svém oboru, pro které je práce zároveň i jejich koníčkem a kteří se chtějí svým umem podílet na zajímavých projektech.

Co nabízíme?

Nabízíme atraktivní platové podmínky, různorodou práci v IT oblasti, mladý kolektiv, možnost osobního a profesního růstu, pružnou pracovní dobu, příspěvky na stravování, možnost práce z domova, práci na projektech pro významné klienty, vhodné i pro absolventy, příjemné a klidné pracovní prostředí a dobrou dopravní dostupnost (kancelář přímo na metru C - Holešovice).

Kontaktní osoba

Ing. Jan Švanda
jednatel/chief executive

Mobil: 608 207 454

Máte-li zájem o některou z nabízených pozic, vyplňte dotazník níže.

Volné pozice:

PHP programátor

Náplň práce:

  • vývoj, implementace a správa internetových aplikací v prostředí PHP5 (+ db)
  • vývoj a implementace front-endu internetových aplikací (XHTML, CSS, Javascript, AJAX)

Požadujeme:

  • výborná znalost PHP5 (OOP) a práce s db systémy (MySQL/MSSQL/PostgreSQL)
  • znalost XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, případně XML, DOM, XSL
  • obecně velmi dobrou znalost internetových technologií
  • výhodou zkušenosti s administrací linuxových systémů
  • min. pasivní znalost AJ (schopnost pracovat s anglickou dokumentací)
  • samostatnost, ochota dále se vzdělávat, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost
  • alespoň rok praxe ve vývoji internetových aplikací (ukázka referenčního projektu podmínkou)

Vzdělání: SŠ/VŠ

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

V případě, že Vás pozice zaujala, vyplňte prosím níže uvedený formulář, ke kterému přiložte Vaše CV a motivační dopis. Budeme Vás kontaktovat do pěti pracovních dnů.

Obchodní reprezentant

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek, prezentací
  • péče a komunikace se stávajícími zákazníky
  • ostatní marketingové aktivity (tvorba marketingových textů do nabídek, analýza konkurence apod...)

Požadujeme:

  • výborné komunikační dovednosti a spolehlivost
  • zkušenosti se získáváním nových klientů
  • znalosti problematiky (IT, internet, WWW, internetový marketing)
  • "obchodního ducha", přesvědčivé jednání a zaměření na výsledek
  • alespoň rok praxe v oblasti obchodního zástupce

Typ pracovního vztahu: Práce na živnostenský list / HPP

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání

Osobní údaje
Adresa
Dotazník

Zde prosím vložte Váš profesní životopis, případně další dokumenty, které považujete za důležité.

Soubory celkem max. 4MB.

Hvězdička Povinná pole

Prohlášení:

Souhlasím s tím, aby společnost E-solutions, s.r.o., se sídlem Praha 7 - Holešovice, V Závětří 6/1478, PSČ 170 00, zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené v dotazníku sama nebo prostřednictvím zpracovatele či jiné osoby, a to pro účely náboru a výběru na volnou pracovní pozici. Souhlas dávám na dobu jednoho roku, přičemž tato lhůta počíná běžet dnem odeslání tohoto dotazníku. Beru na vědomí, že údaje budou uchovávány pouze v elektronické podobě a budou využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit v rámci této polečnosti. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat.

Prohlašuji současně, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Captcha