Napsali o nás

Napsali o nás

Spolupráce s firmou E-solutions, s.r.o. pro nás byla velkým přínosem. Během krátké doby pro nás připravili aplikaci šitou přesně na míru potřebám našeho marketingového oddělení (správa požadavků v rámci jednotlivých oddělení).

Petr Král
marketingový ředitel společnosti Internet Mall, a.s.

S firmou E-solutions, s.r.o. spolupracujeme již několik let. Během této doby se realizovalo několik významných a pro naši firmu klíčových projektů, pro něž firma E-solutions, s.r.o. zajišťovala komplexní dodávku IT řešení. Spolupráci hodnotíme jako velmi kvalitní a pružnou a dodanou práci na nejvyšší úrovni. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout na tým zkušených odborníku.

Aleš Bolha
IT ředitel společnosti BSP Lawyer Partners, a.s.

Se společností E-solutions spolupracujeme na pravidelné bázi již řadu let. Oblast spolupráce se týká dodávek řešení webových stránek i dodatečných web-based aplikací (portály pro zákazníky atp.), tedy do značné míry aktivit pro naší společnost kritických.

Společnost E-solutions mohu jedině doporučit, za celou dobu spolupráce jsme nezaznamenali žádný problém, naopak jsme s jejich službami maximálně spokojeni - a musím zmínit, že společnost Neeco je jako nadnárodní skupina náročný zákazník s velmi vysokými nároky na kvalitu služeb dodavatelských firem. Mezi přednosti bych uvedl:

  • profesionální přístup
  • vysoká zkušenost odborníků E-solutions v oblasti komplexních internetových řešení
  • efektivní komunikace
  • dodaní projektu v odsouhlasených časech při zachováni odpovídající kvality služeb

Z mého pohledu je společnost E-solutions dobrá volba při výběru partnera pro strategickou spolupráci v oblasti internetových řešení, a z mé pozice ji mohu vřele doporučit.

David Pátek
Head of Global Operations Neeco Global ICT Services

Dlouho jsme hledali spolehlivého partnera v oblasti programování. Nejdříve jsme zkoušeli spolupráci s programátory/jednotlivci, ale z dlouhodobé praxe jsme získali zkušenost, že pokud má být projekt opravdu profesionálně zastřešen, nelze stavět na jednom člověku, ať jsou jeho znalosti sebelepší. Po delším hledání jsme se rozhodli pro spolupráci se společností E-solutions, s.r.o., která nám vychází vždy maximálně vstříc a dosud jsme neslyšeli slovo, že něco nelze udělat, vždy jsme se naopak setkali se snahou najít to pravé řešení.

Petr Freiberg
ze společnosti Flashstudio.cz

CVRK.cz není první projekt na kterém s firmou E-solutions s.r.o. spolupracuji. Firma mi byla v začátcích spolupráce doporučena a já mohu referenci předat s klidným srdcem dál. Velmi příjemné jednání, lidskost, profesionalita a hlavně kvalitní práce odvedená ve stanovený čas.

Lída Horníková
ze společnosti CVRK.cz

Rádi bychom touto cestou společnosti E-solutions. s.r.o. poděkovali za bezchybnou spolupráci při organizování významné mezinárodní konference European Survey Research Associoation (ESRA 2007), pořádané Vysokou školou ekonomickou v Praze.

Při konferenci, jíž se zúčastnilo vva 450 účastníků převážně ze zahraničí, pro nás společnost E-solutions, s.r.o. zajišťovala dodávku kompletního internetového IT/ICT řešení, tj.online registraci, evidenci a správu databáze účastníků.

Věříme, že vzájemnou spolupráci budeme i v dalších letech nadále rozšiřovat.

doc. Ing. Jakub Fischer, Ph.D
prorektor Vysoké školy ekonomické v Praze

Požadavkem byly nové webové stránky a SEO optimalizace. Marketing a promotion našich služeb je poměrně komplikované – jsme zaměřeni na velmi úzkou a specifickou klientelu. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Karel Žídek
jednatel, International Company Services (Central Europe) s.r.o.

Společnost E-solutions, s.r.o., pro nás připravovala IT řešení našeho rozsáhlého webového portálu. Web obsahuje téměř 600 různých eventů, ze kterých si mohou obchodní manažeři eventy vybírat podle typu akce, lokality, počtu osob atd.. Všechna data jsou velmi podrobně strukturována a je tak možné rozsáhlých filtrací. Webová grafika je doplněna technologií FLASH. S realizací jsme byli velmi spokojeni a systém je aktivně využívaný mnoha našimi pracovníky. Pro tvorbu i náročných webových aplikací můžeme tedy rádi firmu E-solutions, s.r.o. doporučit.

Pavlína Paroulková
Brand, Sponzoring & Events Telefónica Czech Republic

Společnost E-solutions naplnila naše očekávání a potřeby a za krátkou dobu zapracovala naše požadavky. Za profesionalitu a efektivitu při komunikaci i při samotném vývoji webových stránek můžeme společnost E-solutions vřele doporučit.

Petr Štěpánek
IT Director, IPSOS s.r.o.

1