Novinky

Novinky

02.11.2017Redesign webu SOU Gastronomie a podnikání

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání a jejich webové stránky mají nový design stránek včetně responzivního vzhledu. Naší snahou bylo připravit web v takové míře, aby splňoval nejpřísnější kritéria tvorby webových stránek tj. od přípravy grafického zpracování až po zpracování informační architektury webu. Web je nyní více přehledný a díky redakčnímu systému EasyPage také snadno editovatelný.

04.08.2017Nový vzhled webu adekom.cz

Hlavní činností firmy Adekom.cz jsou stavební a bourací práce, likvidace nabouraných a vytěžených materiálů. Naším úkolem však bylo postavit zcela nový, moderní a vylepšený web, který přinese přehlednost nabízených služeb.

21.07.2017Příprava centrálního katalogu pro skupinu firem eD‘ system Czech, a.s.

Jedním z posledních projektů je zadání na vytvoření nákupního portálu pro celou skupinu eD, ve kterém se budou potkávat vložené informace o produktech od externích dodavatelů využívající centrální katalog (ProKatalog) a související informace o zboží za daný den, získávané pomocí nástroje pro porovnání cen (PriceCheck). Výsledkem tohoto řešení zmíněných aktivit dochází ke zvýšení obratu v návaznosti na růstu portfolio produktů, efektivního nákupu v návaznosti na porovnání cen či skladových zásob a růstu počtu zákazníků.

10.06.2017Spuštění webu sonoakademie.cz

Existuje nespočet důkazů o prospěšnosti využití ultrazvuku v perioperační medicíně, intenzivní péči a v regionální anestézii. Více se dozvíte na nově připraveném webu sonoakademie.cz.

01.06.2017Rozšiřujeme náš tým

Do našeho týmu jsme přivítali nového kolegu, který má nyní na starost projektové řízení a vedení zakázek.

19.05.2017Aplikace SatisPoll 360

Hledáte spolehlivý nástroj, který vám zajistí získání zpětné vazby, informací a postřehů uvnitř firmy? SatisPoll 360° je tím pravým nástrojem, který dokáže vyhodnotit jak efektivní je obchodní oddělení, jakým způsobem se vaši zaměstnanci dokáží rozhodovat a také to, jak je vnímána např. zákaznická linka mezi zákazníky. Nástroj je šitý přímo na míru naší firmou a umožňuje automatické generování dotazníkových šetření ireportů společně s obsáhlými možnostmi sestavení grafů.

05.05.2017Nově spuštěné stránky CICPEN

České průmyslové sdružení pro obaly a životní prostředí - to je recyklace v číslech. Velmi si vážíme toho, že jsme mohli připravit webovou prezentaci pro sdružení, které se stará o součást našeho života, jako je životní prostředí.

15.03.2017Redesign eshopu pro Zenit.cz

Nový, vylepšený, moderní e-shop firmy Zenit spol. s r.o. vám umožní najít ty nejvhodnější polykarbonátové desky, trubky či plexiskla. Přesvědčit se můžete sami na eshop.zenit.cz

10.03.2017Nový web Kroměřížská výzva

Výzvou pro nás bylo vytvoření nové webové prezentace pro skupinu lidí, kterým záleží na dobré pověsti České republiky po celém světě. Kroměřížská výzva podporuje a hledá vhodné kandidáty na prezidenta České republiky.

10.02.2017Redesign webu civop.cz

Připravili jsme nový, přehlednější web pro specialistu v oboru bezpečnosti práce. Webové stránky firmy Civop s.r.o. mají nový grafický design aresponzivní vzhled, což přispívá k výrazně lepšímu zobrazení na mobilních zařízeních.

1
2
3
4
5
>

Napsali o nás

CVRK.cz není první projekt na kterém s firmou E-solutions s.r.o. spolupracuji. Firma mi byla v začátcích spolupráce doporučena a já mohu referenci předat s klidným srdcem dál. Velmi příjemné jednání, lidskost, profesionalita a hlavně kvalitní práce odvedená ve stanovený čas.

Lída Horníková
ze společnosti CVRK.cz

Více referencí „Napsali o nás“