Novinky

Novinky

28.01.2015Startují webové stránky ptv.cz

Má to říz! Spustili jsme nové webové stránky PTV.cz, prezentující produkty výrobce systémů pro řezání vysokotlakým vodním paprskem.

24.12.2014PF 2015

Přejeme vám klidné, šťastné a veselé prožití vánočních svátků. Děkujeme všem za spolupráci v roce 2014 a těšíme se na viděnou v roce následujícím.

10.12.2014Spuštěny webové stránky autokellyautoservis.cz

Značka Auto Kelly nabízí rozmanité služby a patří k nim samozřejmě také služby autoservisu. Ceníme si zakázky na nové webové stránky AutokellyAutoservis.cz, které Vám mohou vytrhnout trn z paty.

02.12.2014Nový vzhled webu Lexxus.cz

Podívejte se na zcela nové, responsivní webové stránky realitní kanceláře Lexxus.cz a vyberte si krásný rodinný dům. Přehledný web má skvělou funkčnost přesně podle potřeb našeho klienta i jeho zákazníků. Této zakázky si velice ceníme a jsme pyšní na dobře odvedenou práci. Další úspěšná spolupráce s naším významným klientem!

02.12.2014Startují nové webové stránky yamala.cz

Jóga přispívá ke klidu duše a svižnosti těla. Podívejte se na nové webové stránky Yamala.cz.

27.11.2014Spuštěny webové stránky ipsos.cz

Potřebujete provést výzkum trhu a veřejného mínění? Nebo využít konzultačních služeb? Nové webové stránky IPSOS.cz mohou být tím pravým řešením. Celý web je plně responsivní a má jedinečný design.

07.11.2014Startují nové webové stránky prokatalog.cz

Nové webové stránky ProKatalog.cz pomohou Vaší firmě s řízením objednávek a zvýhodní maloobjemové nákupy. To vše díky společnosti KRC Partners, s. r. o. Více se o ní dočtete na KRCPartners.com.

03.11.2014Spuštěn nový web akfleetservice.sk

Těší nás další spolupráce se společností Auto Kelly, pro níž jsme vytvořili nový web AKFleetService.sk. Ten se spolehlivě postará o Váš vozový park.

04.10.2014Spuštěn nový web Prazirnykavy.cz

Spustili jsme webové stránky pro milovníky kávy. Podívejte se na PrazirnyKavy.cz a zjistěte, kde ve Vašem okolí se můžete zastavit pro čerstvou kávu.

03.09.2014Redesign webu Neeco.com

Nový redesign stránek pro portál Neeco.com, který zaštiťuje komplexní ICT služby. Dnešní doba patří informačním technologiím!

1
2
3
4
5
>

Napsali o nás

Se společností E-solutions spolupracujeme na pravidelné bázi již řadu let. Oblast spolupráce se týká dodávek řešení webových stránek i dodatečných web-based aplikací (portály pro zákazníky atp.), tedy do značné míry aktivit pro naší společnost kritických.

Společnost E-solutions mohu jedině doporučit, za celou dobu spolupráce jsme nezaznamenali žádný problém, naopak jsme s jejich službami maximálně spokojeni - a musím zmínit, že společnost Neeco je jako nadnárodní skupina náročný zákazník s velmi vysokými nároky na kvalitu služeb dodavatelských firem. Mezi přednosti bych uvedl:

  • profesionální přístup
  • vysoká zkušenost odborníků E-solutions v oblasti komplexních internetových řešení
  • efektivní komunikace
  • dodaní projektu v odsouhlasených časech při zachováni odpovídající kvality služeb

Z mého pohledu je společnost E-solutions dobrá volba při výběru partnera pro strategickou spolupráci v oblasti internetových řešení, a z mé pozice ji mohu vřele doporučit.

David Pátek
Head of Global Operations Neeco Global ICT Services

Více referencí „Napsali o nás“