O firmě

Základní informace

Základní informace o firměE-solutions, s.r.o. nabízí kompletní řešení pro náročné zákazníky. Od roku 2005 nabízíme profesionální služby v oblasti webdesignu a vývoje softwarových řešení pro internet. Naše služby zahrnují veškeré internetové aktivity, počínaje marketingovými analýzami, stanovením online strategií, přes produkci kreativního webdesignu, vývoj webových aplikací, propagační a komunikační kampaně až po zajištění jejich samotného provozu.

E-solutions pomáhá firmám využívat moderní informační technologie v podnikání - vytváříme www prezentace firem pro propagaci značky, komunikaci se zákazníky, nabídku a prodej produktů a služeb online. Budujeme extranety pro propojení s dodavateli, pobočkami či distribuční sítí a intranety umožňující zefektivnit oběh informací ve firmě a komunikaci se zaměstnanci. V rámci toho děláme vše od analýzy přes vývoj a grafiku po následný 24/7 provoz a servis.

 

E-solutions, to jsou chytrá e-business řešení pro chytré firmy.

 

Rozumíme elektronickému obsahu jako málokdo na trhu – víme jak digitální informace dobře strukturovat, prezentovat, zabezpečit a spravovat.

Historie

Historie firmy

Již od roku 2005 dodáváme na český trh kvalitní a moderní řešení, která v té době byla často výjimečná a výrazně nadprůměrná, oproti jiným dodavatelům. Náskok před konkurencí a krok s moderními technologiemi udržujeme dodnes a i to přispívá k maximální spokojenosti našich klientů. V posledních letech spouštíme i mnohé vlastní internetové projekty a nadále zkvalitňujeme námi poskytované služby v čele s webdesignem a vývojem webových aplikací.

2011

Rošířili jsme tým o nové kolegy a soustředili se na další zkvalitňování poskytovaných služeb. Sledujeme trendy ve světě internetových technologiích a průběžně je doplňujeme do naší práce. Zvyšujeme počty zakázek, které jsme schopni během roku realizovat. Uvolnili jsme novou verzi systému pro sledování a porovnání cen konkurence, která je zase o krok dále a přináší klientům ještě větší konkurenční výhodu.

2010

Realizujeme mnoho větších i menších projektů. Zefektivnili jsme interní firemní procesy a jsme schopni tak ještě pružněji a rychleji reagovat na přání a žádosti našich klientů. V roce 2010 jsme také nabídli novou službu - garance SEO, která se stala mezi zákazníky ihned velmi populární. Připravili jsme také novou verzi našeho nejúspěšnějšího systému Price-checking, která zákazníkům nabídne ještě větší komfort a jistotu při boji s konkurencí.

V tomto roce jsme také žádali o dotaci ze strukturálních fondů EU v rámci OP Podnikání a inovace (ICT a strategické služby, Výzva III), která byla úspěšně schválena pod názvem Vývoj core business aplikací E-solutions, s.r.o. č. projektu 2.2 ITS03/017.

2009

V roce 2009 se firma přestěhovala do nových prostor na Praze 7, v Holešovicích. Dostat se k nám je nyní mnohem pohodlnější, protože se kancelář nachází asi minutu chůze od metra. V roce 2009 se firma zaměřila na vývoj nového CMS systému, na němž běží všechny realizované weby. Dále jsme rozširovali náš tým a naše zkušenosti uplatňovali v realizovaných projektech.

2008

Firma pokračuje v růstu a na konci roku dosahuje opět většího obratu oproti roku 2007. Generovaný zisk společnost je použit na investice vlastních projektů a zaškolení zaměstnanců.

2007

V tomto roce se specializujeme na vývoj nových produktů na český internetový trh a jejich následnou propagaci. Množství realizovaných projektů je několikanásobně vyšší než v minulém roce.

2006

Vytváříme naše firemní webové stránky, prezentujeme se více společnosti a realizujeme další projekty. Budujeme tým kreativních a zkušených profesionálů.

2005

Již od počátků jsme působili na českém trhu jako výzmamný partner největších internetových projektů. Dosáhli jsme toho díky zkušenostem, které jsme nabyli ještě jako jednotlivci. Po vytvoření nové právní formy a správné ogranizaci vnitřních firemních procesů, přišlo dramatické zvýšení obratu, spouštění vlastních internetových projektů a zvýšení kvalit služeb webdesign a vývoj webových aplikací.