Bannerová reklama (podpora CI)

Podpora CI (Corporate Identity) na Internetu

Podpora CI (Corporate Identity) na Internetu

Základní informace o CI jsou uvedeny zde. Jak s již vytvořeným CI dále pracovat, je ale o to důležitější rozhodnutí. Způsobů propagace je totiž mnoho. Důležité je však mít neustále na paměti, že Vaše CI by Vám mělo po jeho nasazení přinášet tyto výhody:

  • Celistvé působení na okolí - jednotná image.
  • Snadnou zapamatovatelnost, posílení povědomí o značce.
  • Jasné odlišení od konkurence, profilování Vaší značky, produktů, služeb.
  • Zvýšení důvěry zákazníků a partnerů.

Srozumitelná, lehce čitelná, jednoduše zapamatovatelná a odlišitelná CI je východiskem pro její úspěšnou propagaci.

Máte-li kvalitní CI, nejefektivnější formou propagace na Internetu je bannerová reklama. Mezi další formy podpory značky patří např. marketingové PR články, různé affiliate programy, vytváření komunit aj.

Bannerová reklama

Chcete-li podpořit Vaši značku, produkt nebo službu plošně, je pro Vás bannerová reklama jako stvořená. Její nespornou výhodou je její možné plošné nasazení a okamžité vizuální upoutání návštěvníků. Díky tomu lze provést masivní kampaň, kdy se Vaše značka nebo produkt rychle dostane do podvědomí potencionálních zákazníků.

 

Zajistíme Vám profesionální zpracování internetové reklamní bannerové kampaně. Spolupracujeme s mnoha mediálními agenturami a s partnerskými portály, kde lze Vaši kampaň zrealizovat.

 

Zajistíme efektivní rozložení kampaně a vybereme pro Vás takové portfolio portálů, které budou pro Váš záměr opravdu podstatné. Cílová skupina, které se mají Vaše bannery zobrazovat, je velmi důležitým prvkem při sestavování bannerové kampaně.

Monitoring pozic Začátek stránky Direct mailing