Reference

Napsali o nás

Spolupráce s firmou E-solutions, s.r.o. pro nás byla velkým přínosem. Během krátké doby pro nás připravili aplikaci šitou přesně na míru potřebám našeho marketingového oddělení (správa požadavků v rámci jednotlivých oddělení).

Petr Král
marketingový ředitel společnosti Internet Mall, a.s.

S firmou E-solutions, s.r.o. spolupracujeme již několik let. Během této doby se realizovalo několik významných a pro naši firmu klíčových projektů, pro něž firma E-solutions, s.r.o. zajišťovala komplexní dodávku IT řešení. Spolupráci hodnotíme jako velmi kvalitní a pružnou a dodanou práci na nejvyšší úrovni. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout na tým zkušených odborníku.

Aleš Bolha
IT ředitel společnosti BSP Lawyer Partners, a.s.

Více referencí „Napsali o nás“

Vybrané reference

Telefonica O2

Telefonica O2 - Events ze sekce tvorba webových stránek Pokračovat do vybrané sekce

Pro významného klienta O2 jsme dodali vemi rozsáhlý web plný eventů. Web je určen pro interní potřebu firmy, proto není přístupný z Internetu. Obsahuje téměř 600 různých eventů, mezi nimiž mohou Sales manageři vybírat pro své klienty tu správnou zábavu a relax. Všechna data jsou velmi podrobně strukturována a je tak možné rozsáhlých filtrací. Vše s administrací EasyPage.

Zobrazit všechny reference tvorby www stránek

 

 

Price checking application

Price-checking application ze sekce internetové aplikace Pokračovat do vybrané sekce

Profesionální sledování a porovnávání cen na celém Internetu pro komerční využití. Aplikace pro automatické vyhledávání a získávání cen výrobků z vybraných eshopů. Oproti systémům typu zbozi.cz umožňuje dávkové porovnání, přizpůsobitelné algoritmy přiřazení produktu, přístup k cenám i z chráněných sekcí eshopů, propojení s Vaším IS a mnoho dalšího.

 

Astella

Astella.cz ze sekce internetový marketing Pokračovat do vybrané sekce

Podívejte se na weby, které jsme během krátké doby dostali z hlubin Internetu na první místa výsledků vyhledávání na stanovená klíčová slova. Všechny tyto weby se zobrazují na první stránce vyhledávačů.

Zobrazit všechny reference SEO