Tvorba obsahu webu

Tvorba obsahu webu

Tvorba obsahu webu

Obsah je král. Toto je jeden z axiomů internetového marketingu. Obsah je to, proč uživatelé navštěvují Vaše stránky. Nemáte-li připravené texty pro Váš web, pomůžeme Vám je vytvořit. Máte-li texty připravené, zkontrolujeme je tak, aby byly použitelné pro web (pro texty zveřejňované na webu platí trochu odlišná pravidla než pro tištěná média).

 

Pro Váš web dokážeme zajistit kvalitní a zajímavý obsah. Zpracováváme také čtivé a poutavé marketingové PR články.

 

Náš copywriter pro Vás napíše zajímavé a čtivé texty. Na kvalitní a unikátní obsah často odkáží provozovatelé ostatních internetových stránek (magazíny, bloggeři, atd.). Tyto odkazy jsou pak nejen zdrojem návštěvnosti, ale také zvyšují link popularitu Vašeho webu v očích vyhledávačů a ty Vás zobrazují na vysokých pozicích ve výsledcích vyhledávání. Konečným důsledkem je pak vyšší návštěvnost Vašich stránek a z toho plynoucí vyšší zisk.

Velmi kvalitní a unikátní obsah tedy dokáže být vnitřní sílou Vašeho webu a dokáže sám od sebe získat velké množství návštěvníků. Kvalitním obsahem mohou být kromě textů také obrázky a video.

Zásady copywritingu

  • text má přitahovat co nejširší spektrum čtenářů
  • má upoutat
  • má být pravopisně dobře sepsaný a tím i srozumitelný
  • má obsahovat klíčová slova, aby byly Vaše stránky snadno nalezitelné ve webových vyhledávačích
  • má být pro čtenáře příjemný a určitým způsobem i zajímavý - v copywritingu se nejčastěji za tímto účelem například používá trocha důvtipu
  • v neposlední řadě neměl být napsán "uměle"

Ceník copywritigu

1 normostrana (český jazyk) 900 Kč bez DPH
1 normostrana (anglický jazyk) 1.800 Kč bez DPH

 

Programování webu Začátek stránky Hosting webových stránek